Fartuchy fryzjerskie

Fartuchy fryzjerskie

Praca w zakładzie fryzjerskim wymaga przestrzegania pewnych zasad higieny. Nie bez znaczenia jest też strój. Odpowiedni uniform wpływa na profesjonalny wizerunek. Jako producent fartuchów fryzjerskich możemy zaproponować różne modele do wyboru. Przy ich projektowaniu wzięliśmy pod uwagę profesję, jak i preferencje osób specjalizujących się w tych usługach. Nasze propozycje różnią się krojem oraz kolorystyką. Taki wybór pozwala dopasować odpowiedni artykuł zarówno do sylwetki, podkreślić jej atuty, jak i do preferencji w zakresie kolorów. Te ostatnie można dopasować np. pod logo firmy czy wystrój gabinetu fryzjerskiego. Gwarantujemy na tyle szeroką paletę, że każdy Klient znajdzie coś dla siebie.

Dzięki temu, że fartuchy fryzjerskie wyposażone zostały w kieszenie, można w nich przechowywać różne akcesoria do włosów – nożyczki, grzebień, klamry itd.

Każdy model jest wyprodukowany z najlepszych jakościowo tkanin, nie tylko przyjemnych w dotyku, ale i trwałych. Praca w naszym fartuchu nie będzie krępowała ruchów, co jest bardzo ważne przy czynnościach wykonywanych w zawodzie fryzjera.

Będąc producentem tego rodzaju odzieży, możemy także przygotować uniformy w niestandardowych rozmiarach. W tym zakresie dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Klientów.

Gwarantujemy, że każdy fryzjer będzie czuł się w naszych fartuchach komfortowo. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości co do wyboru odpowiedniego produktu.