Fartuchy kosmetyczne

Fartuchy kosmetyczne

Często w ramach jednej działalności i w jednym miejscu oferowane są usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Obie te branże kojarzą się z estetyką, czystością i higieną oraz odpowiednim ubiorem i wyglądem osób pracujących w tego typu gabinetach. Określone wytyczne dotyczą więc m.in. uniformów służbowych. Poza tym, że powinny zapewniać pracownikom odpowiednią ochronę, to jeszcze dobrze jest, jeśli stanowią wizytówkę tego miejsca i oddają jego charakter.

W naszym sklepie można tanio kupić fartuchy kosmetyczne i fryzjerskie. Ich producentem jest nasza firma. Oferujemy je w wielu kolorach i niebanalnych fasonach.

Odzież dla fryzjerów dostępna jest w wielu wzorach. Wyróżnia ją nie tylko oryginalny krój, ale i zastosowanie praktycznych kieszeni, w których można trzymać podręczne akcesoria do włosów. Staraliśmy się tak dobrać materiały, aby ewentualne zabrudzenia, które mogą powstać w wyniku używanych produktów fryzjerskich, były jak najmniej widoczne.

Fartuszki dla kosmetyczek

Praca w gabinecie kosmetycznym wiąże się z obcowaniem z różnymi preparatami i kosmetykami. Do jej wykonywania potrzebna jest odzież przed nimi chroniąca. Dlatego najlepszym rozwiązaniem są fartuszki kosmetyczne, które mogą wpisywać się w kolorystykę firmową i mieć bardzo różny fason, podkreślać talię, być wiązane lub zapinane. Stylistki paznokci, makijażystki, specjalistki od różnych zabiegów upiększających czy regenerujących skórę, będą czuć się w nich atrakcyjnie.

Jaki powinien być fartuszek dla kosmetyczki? Poza poczuciem ogólnego komfortu, jego użytkowniczka nie powinna czuć żadnych ograniczeń i realizować wszelkie czynności, jakie należą do jej obowiązków. Jednocześnie musi prezentować się schludnie i profesjonalnie. Nawet taki element garderoby uda się zestawić z różnymi innymi ubraniami i nie straci on na wyglądzie. Kosmetyczka może również w firmowym fartuszku prezentować się elegancko i kobieco.

Projektując i produkując tego typu odzież na co dzień, jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde zamówienie, zarówno dotyczące typowej, jak i niestandardowej rozmiarówki. Inspirujemy się trendami modowymi oraz potrzebami Klientów. Zapewniamy im wygodę oraz właściwy styl. Możemy zaoferować szeroki wybór fartuchów o różnej długości, z krótkim bądź długim rękawem. Odmienne wykończenia, zapięcia czy przeszycia są z pewnością ich wielkim atutem.

Jeśli więc szukasz tanich fartuszków dla kosmetyczek lub fryzjerów, u nas zaopatrzysz się w oba rodzaje. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Oferujemy je w konkurencyjnych cenach.