Fartuchy medyczne

Fartuchy medyczne

W asortymencie dostępna jest szeroka oferta medycznej odzieży ochronnej, w tym m.in. fartuchy dla „białego personelu”. Wielogodzinne dyżury wymuszają konieczność noszenia na co dzień ubrań wygodnych, dobrej jakości. Mimo iż zazwyczaj muszą być one ujednolicone, to w zakresie kroju mogą się jednak różnić. Dzięki temu – zarówno wersje damskie, jak i męskie prezentują się modnie i znacznie ciekawiej. Dodatkowe kieszenie to jeden z najważniejszych elementów wszystkich fartuchów medycznych. Można w nich przechowywać różne niezbędne przedmioty. Jako producent proponujemy zróżnicowane rozmiary. Liczy się bowiem strój wygodny, a nie uwierający czy ograniczający ruchy.

Elegancka odzież medyczna

Oferowana przez nas odzież medyczna jest przede wszystkim ochronna, jak również elegancka, modna i wygodna. Stanowi alternatywę dla tradycyjnego, białego okrycia, czyli stroju formalnego. Zmiany w modzie zachodzą nie tylko w branży odzieżowej, ale również w medycznej. Dziś można sobie w tym zakresie pozwolić na znacznie więcej ciekawych wzorów, a nie tylko na standardowy. Zdajemy sobie sprawę z tego, uniformy noszone przez lekarzy czy pielęgniarki to swego rodzaju codzienna, obowiązkowa garderoba. Można jej jednak nadać elegancji oraz znacznie ciekawszego kroju – np. opatrzyć stójką lub wyposażyć w tradycyjny kołnierzyk. Dlatego projektowane i produkowane przez nas fartuchy medyczne czy bluzy dla kobiet oraz mężczyzn są pod tym względem nie tylko oryginalne, ale przede wszystkim wygodne i dające odpowiednią ochronę na co dzień w pracy. Dzięki zróżnicowanej rozmiarówce można je z łatwością dopasować do konkretnej sylwetki.  

Odzież medyczna dla pielęgniarek

W propozycjach odzieży medycznej nie brakuje także produktów dedykowanych pielęgniarkom. Dziś i one nie muszą ubierać się tylko na biało. Dzięki różnym wzorom i kolorom naszych artykułów mogą prezentować się znacznie modniej. Uniformy dla nich wyposażone są w funkcjonalne kieszenie oraz oryginalne guziki czy przeszycia. Mogą mieć krótki lub długi rękaw. Każdy z dostępnych modeli będzie pozwalał na swobodną realizację obowiązków służbowych.